Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Akce pro účastníky jezdeckých kurzů

 

 

Po kopytě do Lužné a zpět pro skupiny A, B přesouvá se na rok 2021(nejspíše jaro)

Někteří už ví, že plánujeme cestu s koňmi do Lužné (okr. Vsetín), termín je zatím v jednání, určitě až v září. Vždy 3 lidi na cestu tam, v Lužné pak střídání skupin a druhá skupina třech lidí cesta zpět. Jelikož je cesta dlouhá přes 50 km, jsou k dispozici dvě varianty noclehu na první noc. Buď stáj v Lipině s vlastním stravováním nebo rekreační středisko Královec, tady je i restaurace. Záleží podle obsazení. Druhý den dojdeme do Lužné, kde máme chalupu a spát budeme tam. Nečekejte žádný luxus, chalupa se začíná letos rekonstruovat. Další den bychom udělali nějakou vyjíždku po okolí a putování první skupiny ukončili. Odvoz první skupiny a dovoz druhé skupiny je v řešení. Jídlo na chalupě zajistím. Druhá skupina by pak měla program opačný. Vyjížďka po okolí, další den odjezd, nocleh buď Lipina nebo Královec, příchod na Vyškovec.  Cena není ještě přesně zpočítána, záleží na platbě za ubytování během cesty, můj odhad je něco mezi 2000 - 2300 Kč plus peníze na jídlo po cestě. Přes prázdniny nehrozí, jelikož neseženeme na cestě ubytování.

 

Klubové závody: 31.10.2020 

Klubové závody jsou určeny pro všechny aktivní účastníky kurzů. Soutěže budou rozděleny podle zdatnosti jezdců. S sebou dobrou náladu, úsměv a nějakou buchtu nebo něco na zub, ať si uděláme i občerstvení :) Za každý start se odečítá jedna hodina z permanentky. 

Uzavírka přihlášení bude 30.3.2020, abychom měli čas se všemi řádně natrénovat. Chci vědět na kterém koni chcete drezuru jet a kterou drezurní úlohu.

Posílejte mi to na email nebo SMS ve tvaru : Jméno jezdce - jméno koně- typ drezurní úlohy (Z1 -upravená, Z1, L2).

Podle zájmu budou závody rozdělěny do dvou dní, aby toho na koně nebylo moc. Každý kůň může absolvovat 2 starty v jednom závodním dni. 

 Drezura krok, klus - upravená drezura Z1 2020 pro krok klus

http://konevyskovec.websnadno.cz/voltiz/drezurni_uloha/skener_20200818.jpg

Drezura krok, klus, cval - lehčí pro B skupinu- Z1 2016
 
Drezura krok, klus, cval, kontracval, obrat kolem zadku - pro  A skupinu - L2 2016
 
 
 

 

 

.

 

 

Přirozená komunikace s koňmi -  intenzivní týden

datum:  29.6 - 3.7. 2020

             9.8. - 14.8. 2020

            

kapacita: 5 osob

cena: 2250 Kč ( v prvním týdnu, pokud bude probíhat kreativní tábor tak lze zajistit také večeře a snídaně)

Akce je určena pro aktivní účastníky jezdeckých kurzů. Jedná se o intenzivní týden u koní. Budeme se každý den věnovat přirozené komunikaci s koňmi, v rozsahu cca 4 hodiny denně. (Kdo bude chtít může samozřejmě pracovat i individuálně.) V ceně je zahrnuto ubytování a obědy. Snídaně a večeře si každý zajistí sám. Plně vybavená kuchyňka je k dispozici. Před domem je ohniště na táborák. Obchod ve Starém Hrozenkově dostupný autobusem nebo pěšky.

Přihlášení na akci v rezervačním systému. Platba v hotovosti při příjezdu.

Pokud budete chtít v týdnu využít také běžné ježdění, permanentky s sebou. - Budeme se domlouvat dle aktuální situace.

 

Ještě nejspíš bude nějaký dvoudenní kurz, pro ty co třeba nemohou čerpat tolik dovolené. Musím vymyslet kdy.

 

 

 

 

 

 

 


TOPlist