Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Farmářský tábor - Mléčná cesta :)

 

Tábor pro děti od 8 let, které mají rády zvířata a chtějí být alespoň pár dní součástí naší farmy:) 

Proměníte se v pravé farmáře a náplní tábora bude starost o všechna zvířata, která na farmě bydlí  (koně, kozy, prasata, slepice, husy, kachny, králíci, pes, kočky). Naučíte se dojit kozy a zpracování mléka na výrobky ( zákys, máslo, čerstvý sýr, tvaroh, dobroty z tvarohu, možná i korbáčky). Zkusíte si jízdu na koni, ošetřování zvířat (úprava paznehtů, odčervení). Ve volném čase budeme kreativně tvořit, hrát hry a chodit na výlety nebo si zajdeme na koupaliště. Součástí je pouze jedno ježdění na koních!

 

Turnusy:

1. turnus 12.července -17.července 2020    volné:  4 místa (1x rezervace)

2. turnus 26.července - 31.července 2020 volné:  termín zrušen!!!

 

(místa označené jako rezervace zatím nemají zaplacenou zálohu)

 

Cena tábora je: 3700,-Kč,

 

Cena zahrnuje 5krát denně stravu, pitný režim, ubytování v šestilůžkových pokojích (patrové postele) s vlastním sociálním zařízením, potřeby a suroviny na zpracování výrobků, ježdění na koních, tvoření, hry, vstupné na koupaliště, pojištění.

 

Maximální kapacita je 12 míst pro jeden turnus.

 

Způsoby přihlášení:

Zasláním elektronické přihlášky na email: konevyskovec@websnadno.cz

Přihlášky je možno zasílat pouze emailem! Děkujeme za pochopení.

 

Způsob platby:

Jakmile obdržíme Vaši přihlášku, zašleme Vám údaje pro platbu. V případě, že tábor proplácí zaměstnavatel, je nutné zaslat s přihláškou i objednávku (stačí emailem), na základě které vystavíme fakturu na adresu firmy, která tábor proplácí nebo na něj přispívá. Bez objednávky není možné fakturu na firmu vystavit!

 

Platba se provádí ve dvou datech splatnosti. První platba 1000 Kč slouží jako záloha a doplatek je potom nutné uhradit nejpozději 14 dní před nástupem dítěte na tábor.

 

Pokud Vám tábor bude hradit zaměstnavatel, neposílejte zálohu, faktura bude vystavena na celou částku na zaměstnavatele.

 

Nástup na tábor je v neděli mezi 16 a 17 hod. v areálu stájí ACD Vyškovec, Vyškovec 168, 68774. Po příjezdu se, prosím, hlaste v jídelně, kde bude probíhat prezence.

 

Ukončení tábora je v pátek mezi 16 a 17 hod.

 

Nutné vybavení: pevná přilba (s tříbodovým úchytem, může být i cyklistická), gumáky, pláštěnka, boty s hladkou podrážkou, oblečení na spaní, ostatní oblečení dle uvážení, plavky, úzké pružné kalhoty (na ježdění), repelent, opalovací krém, baterka, pokrývka hlavy, hygienické potřeby, batůžek na výlety, láhev na pití.

 

  • kartičku pojištěnce

  • potvrzení o bezinfekčnosti (stačí potvrzení od rodičů!)

 

Za cennosti a mobilní telefony neručíme. Doporučujeme dětem na tábor mobilní telefon nedávat,je zde signál pouze na O2.

Po celou dobu tábora budeme k zastižení na tel. 720756041.

 

Přihláška na tábor zde, potvrzení o bezinfekčnosti zde.

 

 

 


TOPlist