Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kreativní tábor

 

 

    Kreativní tábor je určen pro děti od 8 let, které rády tvoří, malují a zkoušejí zajímavé výtvarné techniky. 

    Na táboře si vytvoříte mýdla podle vlastní fantazie, vyrobíte si svíčku s pomocí formy, budeme plstit z ovčí vlny, kterou si také zkusíte sami na plstění připravit a barvit. Tím však naše tvoření zdaleka nekončí ..., přijeďte se přesvědčit :-)

    Nebudou chybět ani hry, výlety po krajině Bílých Karpat a táboráky. Zažijete super týden v partě skvělých lidí obklopeni krásnou přírodou a zvířaty z naší farmy. I když program tábora není zaměřen na zvířata, děti budou mít možnost se po celou dobu tábora s našimi zvířaty setkávat.     

   Turnus:

30.června -4.července 2020     volné:   zrušeno

 

 

 (místa označené jako rezervace zatím nemají zaplacenou zálohu)

 

Cena tábora je: 3100 Kč,

 

Cena zahrnuje tvoření, hry, vstupné na koupaliště, 5krát denně stravu, pitný režim, ubytování v šestilůžkových pokojích (patrové postele s lůžkovinami) s vlastním sociálním zařízením, pojištění.

 

Maximální kapacita je 12 míst pro jeden turnus.

 

Způsoby přihlášení:

Zasláním elektronické přihlášky na email: konevyskovec@websnadno.cz

Přihlášky je možno zasílat pouze emailem! Děkujeme za pochopení.

 

Způsob platby:

Jakmile obdržíme Vaši přihlášku, zašleme Vám údaje pro platbu. V případě, že tábor proplácí zaměstnavatel, je nutné zaslat s přihláškou i objednávku (stačí emailem), na základě které vystavíme fakturu na adresu firmy, která tábor proplácí nebo na něj přispívá. Bez objednávky není možné fakturu na firmu vystavit!

 

Platba se provádí ve dvou datech splatnosti. První platba 1000 Kč slouží jako záloha a doplatek je potom nutné uhradit nejpozději 14 dní před nástupem dítěte na tábor.

 

Pokud Vám tábor bude hradit zaměstnavatel, neposílejte zálohu, faktura bude vystavena na celou částku na zaměstnavatele.

 

Nástup na tábor je v úterý mezi 16 a 17 hod. v areálu farmy, Vyškovec 168, 68774. Po příjezdu se, prosím, hlaste v jídelně, kde bude probíhat prezence.

 

Ukončení tábora je v neděli mezi 10 a 11 hod.

 

Nutné vybavení: oblečení dle uvážení, pláštěnka, oblečení na spaní, plavky, repelent, opalovací krém, baterka, pokrývka hlavy, hygienické potřeby, batůžek na výlety, láhev na pití.

 

  • kartičku pojištěnce

  • potvrzení o bezinfekčnosti (stačí potvrzení od rodičů!)

 

Za cennosti a mobilní telefony neručíme. Doporučujeme dětem na tábor mobilní telefon nedávat,je zde signál pouze na O2.

Po celou dobu tábora budeme k zastižení na tel. 720756041.

Přihláška na tábor zde, potvrzení o bezinfekčnosti zde.

 

 


TOPlist