DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Akce pro účastníky jezdeckých kurzů

 

Přirozená komunikace s koňmi se soustředěním

datum:  4.7. - 9.7. 2021

             15.8. - 20.8. 2021

            

kapacita: 6 osob

cena: 3000 Kč 

Akce je určena pro aktivní účastníky jezdeckých kurzů. Jedná se o intenzivní týden u koní. Budeme se věnovat přirozené komunikaci s koňmi a drezurnmí nebo skokovým hodinám, možná i dlouhá vyjížďka. Program budeme upravovat podle zkušeností jezdců, zájmu a ostatních okolností. V ceně je zahrnuto ubytování a obědy, ježdění.  Snídaně a večeře si každý zajistí sám. Plně vybavená kuchyňka je k dispozici. Volnočasový program není zajištěn. Před domem je ohniště na táborák. 

Přihlášení na akci v rezervačním systému. Platba v hotovosti při příjezdu nebo na účet JK ACD Vyškovec, z.s. Číslo účtu je 2301688215 / 2010 Fio banka.

 

 

 

 

Po kopytě do Lužné a zpět pro skupiny A, B přesouvá se na rok 2021

Někteří už ví, že plánujeme cestu s koňmi do Lužné (okr. Vsetín), termín je zatím v jednání, určitě až v září. Vždy 3 lidi na cestu tam, v Lužné pak střídání skupin a druhá skupina třech lidí cesta zpět. Jelikož je cesta dlouhá přes 50 km, jsou k dispozici dvě varianty noclehu na první noc. Buď stáj v Lipině s vlastním stravováním nebo rekreační středisko Královec, tady je i restaurace. Záleží podle obsazení. Druhý den dojdeme do Lužné, kde máme chalupu a spát budeme tam. Nečekejte žádný luxus, chalupa se začíná letos rekonstruovat. Další den bychom udělali nějakou vyjíždku po okolí a putování první skupiny ukončili. Odvoz první skupiny a dovoz druhé skupiny je v řešení. Jídlo na chalupě zajistím. Druhá skupina by pak měla program opačný. Vyjížďka po okolí, další den odjezd, nocleh buď Lipina nebo Královec, příchod na Vyškovec.  Cena není ještě přesně zpočítána, záleží na platbě za ubytování během cesty, můj odhad je něco mezi 2000 - 2300 Kč plus peníze na jídlo po cestě. Přes prázdniny nehrozí, jelikož neseženeme na cestě ubytování.

 

Klubové závody: zrušeno z důvodu Covidu 

Klubové závody jsou určeny pro všechny aktivní účastníky kurzů. Soutěže budou rozděleny podle zdatnosti jezdců. S sebou dobrou náladu, úsměv a nějakou buchtu nebo něco na zub, ať si uděláme i občerstvení :) Za každý start se odečítá jedna hodina z permanentky. 

Uzavírka přihlášení bude 30.3.2020, abychom měli čas se všemi řádně natrénovat. Chci vědět na kterém koni chcete drezuru jet a kterou drezurní úlohu.

Posílejte mi to na email nebo SMS ve tvaru : Jméno jezdce - jméno koně- typ drezurní úlohy (Z1 -upravená, Z1, L2).

Podle zájmu budou závody rozdělěny do dvou dní, aby toho na koně nebylo moc. Každý kůň může absolvovat 2 starty v jednom závodním dni. 

 Drezura krok, klus - upravená drezura Z1 2020 pro krok klus

https://www.konevyskovec.cz/voltiz/drezurni_uloha/skener_20200818.jpg

Drezura krok, klus, cval - lehčí pro B skupinu- Z1 2016
 
Drezura krok, klus, cval, kontracval, obrat kolem zadku - pro  A skupinu - L2 2016
 
 
 

 

 

.