DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

 

Víkendové soustředění -klasické a voltižní

 

 

 Novinka pro letošní školní rok jsou víkendová soustředění s ubytováním. Jsou určena jak pro naše již aktivní táborníky, tak pro úplně nové děti.

Voltižní soustředění (gymnastika na koni) je určeno pro děti od 6- ti let. Je vhodné pro všechny děti bez ohledu na předchozí pohybovou průpravu.

Klasické ježdění je určeno dětem od 8 let a to jak úplným začátečníkům, tak i pokročilým. Jezdci jsou rozdělěni podle svých jezdeckých dovedností tak, aby měl pro každého účastníka výcvik co největší přínos.

Termíny:

23.září -  25.září 2022 klasický + voltižní    volné:  2

 Jan a Jakub M., Nataly a Valery S., Sabina S., Monika Z., Agáta J., Natálie K.,  Bára P., Tereza J., Magda B., Lenka a Alžbětka H., Zuzka Č.,

 

25.listopad -  27.listopad 2022 klasický + voltižní    volné:  16

 

 

Podle zájmu o soustředění budou, v průběhu školního roku, vypsány další termíny. Minimální počet zájemců pro uskutečnění soustředění je 8.

 

Cena soustředění je: 2000,-Kč,

 

Cena soustředění zahrnuje 2x jízdu na koni ( jízdárna nebo vyjížďka do terénu), tvoření, hry, 5krát denně stravu, pitný režim, ubytování v osmilůžkových pokojích (patrové postele) s vlastním sociálním zařízením, pojištění.

 

Maximální kapacita je 16 míst pro jeden termín soustředění.

 

Způsoby přihlášení:

Zasláním elektronické přihlášky na email: konevyskovec@websnadno.cz

Přihlášky je možno zasílat pouze emailem! Děkujeme za pochopení.

 

Způsob platby:

Jakmile obdržíme Vaši přihlášku, zašleme Vám fakturu.

 

Číslo účtu pro úhradu soustředění je 2301688215/2010.

 

Platbu 2000Kč uhraďte nejpozději 14 dní před nástupem dítěte na soustředění.

 

Pokud Vám tábor bude hradit zaměstnavatel, neposílejte zálohu, faktura bude vystavena na celou částku na zaměstnavatele.

 

Nástup na soustředění je v pátek mezi 16 a 17 hod. v areálu stájí ACD Vyškovec, Vyškovec 168, 68774. Po příjezdu se, prosím, hlaste v jídelně, kde bude probíhat prezence.

 

Ukončení soustředění je v neděli mezi 16 a 17 hod.

 

Nutné vybavení: pevná přilba (s tříbodovým úchytem, může být i cyklistická), gumáky, pláštěnka, boty s hladkou podrážkou, oblečení na spaní, ostatní oblečení dle uvážení, úzké pružné kalhoty (na ježdění), repelent, baterka, pokrývka hlavy, hygienické potřeby, batůžek na výlety, láhev na pití. Na voltižní soustředění ještě přibalte gymnastické cvičky - tzv. piškoty (používají se na balet, jsou bez pevné podrážky)

 

  • kartičku pojištěnce

  • potvrzení o bezinfekčnosti (stačí potvrzení od rodičů!)

 

Za cennosti a mobilní telefony neručíme. Doporučujeme dětem na soustředění mobilní telefon nedávat,je zde signál pouze na O2.

Po celou dobu tábora budeme k zastižení na tel. 720756041.

Přihláška na soustředění (stejná jako na tábor, vypište pouze termín soustředění) zde, potvrzení o bezinfekčnosti zde.