DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Koňský tábor -klasický a voltižní

 

Novinkou pro rok 2021 je voltižní tábor. Jedná se o gymnastiku na koni. Tento druh tábora jsem se rozhodli zahrnout do nabídky, z důvodu velkého nadšení dětí z této aktivity v předchozím roce. Voltižní tábor je určen pro děti od 6- ti let. Je vhodný pro všechny děti bez ohledu na předchozí pohybovou průpravu.

Ostatní tábory jsou určeny dětem od 8 let a to jak úplným začátečníkům, tak i pokročilým. Jezdci jsou rozdělěni podle svých jezdeckých dovedností tak, aby měl pro každého účastníka výcvik co největší přínos.

Turnusy:

1. turnus 26.října -31.řijna 2021 kombinace klasický + voltiž    volné:  8

Leontýna G., Marie F.,Kristýna V., Sabina S., 

 (místa označené jako rezervace zatím nemají zaplacenou zálohu)

Cena klasického i voltižního tábora je: 4750,-Kč,

 

Cena klasického tábora zahrnuje jízdu na koni (3x výcvik na jízdárně  a 1x vyjížďku ), tvoření, hry, vstupné na koupaliště, 5krát denně stravu, pitný režim, ubytování v osmilůžkových pokojích (patrové postele) s vlastním sociálním zařízením, pojištění.

Voltižní tábor se liší pouze v rozložení ježdění na koni, které bude probíhat 4x na jízdárně a 1x vyjížďka do terénu.

 

 

Maximální kapacita je 15 míst pro jeden turnus klasického tábora a 12 míst na voltižním táboře.

 

Způsoby přihlášení:

Zasláním elektronické přihlášky na email: konevyskovec@websnadno.cz

Přihlášky je možno zasílat pouze emailem! Děkujeme za pochopení.

 

Způsob platby:

Jakmile obdržíme Vaši přihlášku, zašleme Vám údaje pro platbu. V případě, že tábor proplácí zaměstnavatel, je nutné zaslat s přihláškou i objednávku (stačí emailem), na základě které vystavíme fakturu na adresu firmy, která tábor proplácí nebo na něj přispívá. Bez objednávky není možné fakturu na firmu vystavit!

 

Číslo účtu pro úhradu táborů je 2301688215/2010.

 

Platba se provádí ve dvou datech splatnosti. První platba 1000 Kč slouží jako nevratná záloha a doplatek je potom nutné uhradit nejpozději 14 dní před nástupem dítěte na tábor.

 

Pokud Vám tábor bude hradit zaměstnavatel, neposílejte zálohu, faktura bude vystavena na celou částku na zaměstnavatele.

 

Nástup na tábor je v neděli mezi 16 a 17 hod. v areálu stájí ACD Vyškovec, Vyškovec 168, 68774. Po příjezdu se, prosím, hlaste v jídelně, kde bude probíhat prezence.

 

Ukončení tábora je v pátek mezi 16 a 17 hod.

 

Nutné vybavení: pevná přilba (s tříbodovým úchytem, může být i cyklistická), gumáky, pláštěnka, boty s hladkou podrážkou, oblečení na spaní, ostatní oblečení dle uvážení, plavky, úzké pružné kalhoty (na ježdění), repelent, opalovací krém, baterka, pokrývka hlavy, hygienické potřeby, batůžek na výlety, láhev na pití. Na voltižní tábor ještě přibalte gymnastické svičky - tzv. piškoty (používají se na balet, jsou bez pevné podrážky)

  • kartičku pojištěnce

  • potvrzení o bezinfekčnosti (stačí potvrzení od rodičů!)

 

Za cennosti a mobilní telefony neručíme. Doporučujeme dětem na tábor mobilní telefon nedávat,je zde signál pouze na O2.

Po celou dobu tábora budeme k zastižení na tel. 720756041.

Přihláška na tábor zde, potvrzení o bezinfekčnosti zde.