DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Koňský tábor -klasický a voltižní

 

Přihláška na tábor zde, potvrzení o bezinfekčnosti zde.

 

V nabídce opět jeden voltižní tábor. Jedná se o gymnastiku na koni. Tento druh tábora jsem se rozhodli zahrnout do nabídky, z důvodu velkého nadšení dětí z této aktivity. Voltižní tábor je určen pro děti od 6- ti let. Je vhodný pro všechny děti bez ohledu na předchozí pohybovou průpravu.

Ostatní tábory jsou určeny dětem od 8 let a to jak úplným začátečníkům, tak i pokročilým. Jezdci jsou rozdělěni podle svých jezdeckých dovedností tak, aby měl pro každého účastníka výcvik co největší přínos.

Turnusy:

1. turnus 7.7.-12.7. 2024 klasický    volné:  obsazeno

Magda J., Eliška P., Sára P, Sofie P., Eliška a Denisa H., Nela V., Kateřina Ch., Barbora B., Beáta Z., Kristýna K., Nataly a Valery S., Adéla K., Helena V., Eliška W.

 

2. turnus 14.7.-19.7. 2024 klasický     volné:  obsazeno

Stázka a Anna Ž., Stela M., František P., Lukáš S., Anna M. Ch., Nikola S.,Adéla K., Tereza K., Dominika F., Veronika V., Karolína a Vendula U., Lucie S., Eliška a Anna D.,

 

3. turnus 21.7.-26.7. 2024 klasický     volné:  obsazeno

Barbora P., Ema Z., Magdaléna B., Bianka J., Anna L., Tereza K., Terka B., Kristýna J., Veronika a Klára P., Nella N., Kristýna J., Ella Č., Veronika a Eliška P., Natka K.,

 

4. turnus 28.7.-2.8. 2024 voltižní + klasický    volné:  obsazeno

Eliška M., Maruška F., Michaela Z., Lisbeth H., Adéla K., Tereza a Karolína K., Simona L., Lucie M.,Liliana Z., Erika K., Loren P., Michaela a Šárka V.,Nela a Tobiáš G.

 

 

5. turnus 4.8.-9.8. 2024 klasický     volné:  2 volné místa

 Magda S., Julie Ž., Mája, Kuba, Ondra. C., Leontýna G., Adam a Jakub Š., Lukáš S., Nikola S., Sabina S., Natalie M., Barbora G., Zora Č.,

 

6. turnus 11.8.-16.8. 2024 klasický     volné:  obsazeno

Eliška P., Alžběta Z., Adéla H.,Štěpánka K., Laura N., Terezie K., Nela T., Diana M. J., Tereza K., Helena G., Adéla B., Anna B., Isabela V., Denisa Ř., Anna H., Antonie U.

 

 

 

 

 

!!! Podzimní prázdniny !!! -  25.10.-30.10. 2024 klasický     volné:  16

 

 

 

 

Cena klasického i voltižního tábora je: 4900,-Kč

 

Cena klasického tábora zahrnuje jízdu na koni (3x výcvik na jízdárně  a 1x vyjížďku ), tvoření, hry, 5krát denně stravu, pitný režim, ubytování v osmilůžkových pokojích (patrové postele) s vlastním sociálním zařízením, pojištění.

 

 

 

Maximální kapacita je 16 míst pro jeden turnus tábora. Po letitých zkušenostech, doporučujeme přihlášení na tábor co nejdříve.

 

Přihláška na tábor zde, potvrzení o bezinfekčnosti zde.

 

Způsoby přihlášení:

Zasláním elektronické přihlášky na email: konevyskovec@websnadno.cz

Přihlášky je možno zasílat pouze emailem! Děkujeme za pochopení.

 

Způsob platby:

Jakmile obdržíme Vaši přihlášku, zašleme Vám údaje pro platbu. V případě, že tábor proplácí zaměstnavatel, je nutné zaslat s přihláškou i objednávku (stačí emailem), na základě které vystavíme fakturu na adresu firmy, která tábor proplácí nebo na něj přispívá. Bez objednávky není možné fakturu na firmu vystavit!

 

Číslo účtu pro úhradu táborů je 2301688215/2010.

IBAN: CZ67 2010 0000 0023 0168 8215

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

 

Platba se provádí ve dvou datech splatnosti. První platba 1000 Kč slouží jako nevratná záloha a doplatek je potom nutné uhradit nejpozději 14 dní před nástupem dítěte na tábor.

 

Pokud Vám tábor bude hradit zaměstnavatel, neposílejte zálohu, faktura bude vystavena na celou částku na zaměstnavatele.

 

Nástup na tábor je ve středu mezi 16 a 17 hod. v areálu stájí ACD Vyškovec, Vyškovec 168, 68774. Po příjezdu se, prosím, hlaste v jídelně, kde bude probíhat prezence.

 

Ukončení tábora je v neděli mezi 16 a 17 hod.

 

Nutné vybavení: pevná přilba (s tříbodovým úchytem, může být i cyklistická), gumáky, pláštěnka, boty s hladkou podrážkou, oblečení na spaní, ostatní oblečení dle uvážení, plavky, úzké pružné kalhoty (na ježdění), repelent, opalovací krém, baterka, pokrývka hlavy, hygienické potřeby, batůžek na výlety, láhev na pití. Na voltižní tábor ještě přibalte gymnastické svičky - tzv. piškoty (používají se na balet, jsou bez pevné podrážky)

  • kartičku pojištěnce

  • potvrzení o bezinfekčnosti (stačí potvrzení od rodičů!)

 

Za cennosti a mobilní telefony neručíme. Doporučujeme dětem na tábor mobilní telefon nedávat,je zde signál pouze na O2.

Po celou dobu tábora budeme k zastižení na tel. 720756041.

Přihláška na tábor zde, potvrzení o bezinfekčnosti zde.